Występ ZPiT UG „Jantar” dla studentów zagranicznych UG

16.02.2018  piątek godz. 18:00 Ludovisko impreza zamknięta Zespół Pieśni i Tańca UG "Jantar" wystąpi podczas wieczoru integracyjno-informacyjnego dla studentów zagranicznych UG, którzy rozpoczynają nowy semestr na naszej Uczelni. W programie tradycyjne witanie chlebem i solą, piosenki i tańce kaszubskie oraz wspólna zabawa. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Współpracy z Zagranicą UG.

Pomorskie Sztormy

"Emigra - Symfonia bez końca" z udziałem Akademickiego Chóru UG nominowana do Pomorskich Sztormów!   To już 13. edycja Pomorskich Sztormów - plebiscytu organizowanego przez "Gazetę Wyborczą Trójmiasto" oraz Pomorski Urząd Marszałkowski. W tym roku zostanie przyznanych 11 statuetek w czterech kategoriach (Sportowiec Roku, Kulturalne Wydarzenie Roku, Inwestycja Roku oraz…