DKF film witajcie w norwegii

Published on Styczeń 12th, 2017 | by DKF

Horyzonty kina – Witajcie w Norwegii

12 stycznia 2017 (czwartek) godz. 18.30

Prelekcja Tomasz Pupacz

Horyzonty kina: WITAJCIE W NORWEGII
Norwegia , 2016 , 90 min.

Reż. Rune Denstad Langlo
Obsada: Anders Baasmo Christiansen, Slimane Dazi, Kristoffer Hjulstad

„Witajcie w Norwegii” to błyskotliwa i nieprzewidywalna czarna komedia, która przełamuje społeczne tabu. Poznajcie Primusa – właściciela upadającego kurortu w norweskiej wiosce. By ratować rodzinny interes i otrzymać rządowe dofinansowanie postanawia przekształcić swój kurort w… obóz dla uchodźców. 50-ciu przybyszów to prawdziwa zbieranina osobowości i oczekiwań, które przyprawią Primusa o niemały zawrót głowy!

Karnety: 1 film 8 zł ulgowy * / 10 zł normalny  | 2 filmy 12 zł ulgowy * / 18 zł normalny |
4 filmy
20 zł ulgowy * / 30 zł normalnyMiejsce: sala 1.43 Wydział Filologiczny UG, ul Wita Stwosza 55

* karnety ulgowe dla studentów Uniwersytetu Gdańskiego, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz mieszkańców Oliwy (sprzedaż karnetów pół godziny przed seansem)