Published on Październik 20th, 2016 | by DKF

Nabór do Dyskusyjnego Klubu Filmowego UG Miłość Blondynki

20 października 2016 (czwartek), godz. 17.00

Miejsce: Aula 1.43, Wydział Filologiczny Uniwersytetu Gdańskiego, Ul. Wita Stwosza 55 Gdańsk Oliwa

Jeśli kochasz kino lub dopiero chcesz się w nim rozkochać, masz ochotę podyskutować, poznać ciekawych i pełnych pasji ludzi – zachęcamy do przyłączenia się do naszej grupy, a także na nasze seanse filmowe. Bo dla nas najważniejsze to LUDZIE – KINO – PASJA !!!

Dyskusyjny Klub Filmowy Miłość Blondynki, działający pod patronatem Uniwersytetu Gdańskiego od 1994 roku, przygotowuje szereg atrakcyjnych wydarzeń kulturalnych na terenie Trójmiasta, realizowanych w ramach Akademickiego Centrum Kultury Uniwersytetu Gdańskiego. Istotą DKF-u jest edukacja i promocja szeroko pojętej kultury filmowej, prezentowanie ambitnych, ciekawych dokonań światowej i rodzimej kinematografii. W oparciu o autorskie projekty prezentujemy cykle oryginalne, nietypowe zyskując przychylność publiczności. Nasza oferta filmowa skierowana jest do wszystkich miłośników dobrego kina.

Tags: , , , , ,

Casting teatru Tacka

19 października 2014 godz. 18.00 sala prób 41 Akademickie Centrum Kultury ALTERNATOR Uniwersytetu Gdańskiego ul. Wita Stwosza 58   Wszystkich...