DKF Kuba Czekaj foto

12 października 2017 (czwartek) godz. 18.30
Pokaz filmu KRÓLEWICZ OLCH + SPOTKANIE Z REŻYSEREM KUBĄ CZEKAJEM
prowadzenie spotkania Ania Balkiewiecz

Dobre, bo polskie: KRÓLEWICZ OLCH (2016)
reż. Kuba Czekaj, Polska, 101 min.
Obsada: Stanisław Cywka, Agnieszka Podsiadlik, Sebastian Łach

Wybitnie utalentowany chłopak jest oczkiem w głowie apodyktycznej matki. Ich więź jest nierozerwalna, są razem przeciwko całemu światu. To jednak tylko pozory… Podczas gdy on pragnie być zwykłym nastolatkiem, matka wymusza na nim udział w międzynarodowym konkursie naukowym. Gdy on marzy o kolegach i pierwszej dziewczynie, ona przeprowadza ich do innego miasta, by mógł studiować na uniwersytecie. Wszystko zmienia się, kiedy w ich życiu nagle pojawia się mężczyzna, a nastoletni geniusz przestaje być centrum wszechświata.

Karnety: 1 film 10 ulgowy * / 15 normalny zł / 2 filmy 15 ulgowy * / 25 normalny zł / 4 filmy 25 ulgowy * / 40 normalny zł

* karnety ulgowe dla studentów, uczniów i słuchaczy Gdańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz posiadaczy Metropolitalnej Karty dla Kultury
(sprzedaż karnetów pół godziny przed seansem)

Tags: , , , ,