UKF ukfpromoimage_orientacjipoziomej

22 lutego 2017

godzina 17:00

sala 41. ACK Alternator, ul. Wita Stwosza 58

Interesujesz się kręceniem video lub pstrykaniem zdjęć? Chciałbyś się tego nauczyć lub podszkolić? Grupa UKF istnieje właśnie po to, by tworzyć wszelkiego rodzaju filmy, zaczynając od materiałów dziennikarskich, reportaży i dokumentów po dzieła bardziej artystyczne typu teledyski czy etiudy fabularne. Z założenia korzystamy przede wszystkim z aparatów cyfrowych DSLR czyli popularnych lustrzanek, które gwarantują wysoką, kinową jakość naszej twórczości, a przy okazji poszerzają również zakres możliwości o rozwijanie się w dziedzinie fotografii.

Całość działań grupy rozpocznie się od dokładnego, wielogodzinnego przeszkolenia w formie kreatywnych warsztatów, treningu praktycznego podczas faktycznych wydarzeń, a następnie dobierane będą projekty w zależności od zainteresowań członków.

Zainteresowany? Przyjdź na spotkanie organizacyjne i dowiedz się więcej. Również o szczegóły i wszelkie potrzebne informacje możesz zapytać pisząc na maila – ukf@ug.edu.pl lub na stronie wydarzenia na facebooku.

ukfpromoposter02_dointernetu

Tags: , , , ,