WARSZTATY

Published on Czerwiec 22nd, 2014 | by admin

0

Warsztaty kultury Hawajskiej dla dzieci

niedziela 22.06.2014

godzina: 11:00

ACK “Alternator” Wita Stwosza 58 sala 41

 

Drogie KEIKI

(tak zwracano by się do Was DZIECI na Hawajach), Serdecznie zapraszam Was na niezwykłą wyprawę do jednego z najbardziej odległych zakątków Świata, wyprawę na Hawaje. Jest to piękna i słoneczna kraina, znajdująca się na środku największego oceanu na Świecie, na Pacyfiku. Ta nasza wyprawa będzie taka trochę na niby, bo w jeden dzień nie uda nam się pojechać tam i wrócić. Będziemy za to gościć NAJPRAWDZIWSZEGO HAWAJCZYKA, który aby się z nami spotkać, pokona prawie 12000 kilometrów!!!!

Wujek Lanakila (tak ma na imię nasz Gość) przedstawi nam swój piękny kraj, opowie nam o przepięknej przyrodzie i naturze Hawajów. Opowie nam nawet o WULKANACH! Później dowiemy się troszkę o kulturze hawajskiej i … nauczymy się śpiewać i tańczyć po hawajsku!!! A na koniec, jeśli sił nam wystarczy usłyszymy jeszcze kilka najpiękniejszych legend i baśni hawajskich.

Jeśli chcecie przeżyć z nami hawajską przygodę, to poproście mamę, tatę, ciocię, wujka, babcię, dziadka lub inną dorosła osobę, by przyprowadziła Was na nasze spotkanie.

warsztaty kultury hawajskiej-m

Tags: , , , ,


About the Author

adminComments are closed.

Back to Top ↑

Przeczytaj poprzedni wpis:
Panoptikum 12 (19) 2013 – DOKUMENTALIZACJE

spis treści  Panoptikum nr 12 (19) 2013 Spis Rzeczy Panoptycznych     Konwergencje: gatunek, rodzaj, metamedium Alexandra Juhasz Dokument na YouTubie. Porażka...

Zamknij