CHÓR

19.10.2017 (czwartek),
godzina 18.30
Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UG

Serdecznie zapraszamy na Casting wszystkich śpiewających Panów, którzy chcieliby zasilić szeregi tenorów, barytonów i basów Akademickiego Chóru Uniwersytetu Gdańskiego!

Doświadczenie chóralne jest bardzo mile widziane, nie jest to jednak najważniejsze czego oczekujemy od kandydatów do chóru. Wymagane są natomiast podstawowe umiejętności wokalne, muzykalność, słuch muzyczny i poczucie rytmu. W momencie dołączenia do zespołu niezbędne będą również zaangażowanie w pracę nad własnym głosem oraz aktywny udział w próbach i projektach realizowanych przez chór.

Próby chóru odbywają się 3 razy w tygodniu w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 18.30 – 21.00.

Tags: casting, CHÓR, muzyka

Teatr Improwizacji – kolejne spotkania

7 listopada 2017 godzina 17.30 - 19.30 ACK UG Alternator Wita Stwosza 58 sala 41 dla studentów UG wstęp wolny...