CHÓR zdjęcia koncert "emigra"

Published on Luty 16th, 2018 | by ACHUG

0

Pomorskie Sztormy

„Emigra – Symfonia bez końca” z udziałem Akademickiego Chóru UG nominowana do Pomorskich Sztormów!

 

To już 13. edycja Pomorskich Sztormów – plebiscytu organizowanego przez „Gazetę Wyborczą Trójmiasto” oraz Pomorski Urząd Marszałkowski. W tym roku zostanie przyznanych 11 statuetek w czterech kategoriach (Sportowiec Roku, Kulturalne Wydarzenie Roku, Inwestycja Roku oraz Pomorskie Euroinspiracje).

„Emigra – Symfonia bez końca” z udziałem Akademickiego Chóru UG oraz Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot nominowana jest w kategorii Kulturalne Wydarzenie Roku.

Światowe prawykonanie kompozycji laureata Oscara J.A.P. Kaczmarka na zlecenie Muzeum Emigracji w Gdyni miało miejsce 25. lutego 2017 roku. Prestiżowy projekt skupiający na scenie tak wielu artystów światowej klasy, spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Widowisko artystyczno-wizualne zostało zarejestrowane i wydane w postaci płyt CD i DVD, które są dostępne w sprzedaży w Muzeum Emigracji w Gdyni.

Zachęcamy do głosowania na wydarzenie z Akademickim Chórem Uniwersytetu Gdańskiego!
http://pomorskiesztormy.pl/

Laureatów Pomorskich Sztormów poznamy 5. marca podczas uroczystej gali w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku!

Tags: , , ,


About the Author

ACHUGComments are closed.

Back to Top ↑

Przeczytaj poprzedni wpis:
film Kedi sekretne życie kotów
Zbiórka dla bezdomnych kotów i pokaz filmu Kedi – sekretne życie kotów

DKF dla Kociaków ze Schroniska „PROMYK” 15 lutego 2018 (czwartek) godz. 18.30 Prelekcja Karolina Osowska Międzynarodowy Dzień Kotów: pokaz filmu...

Zamknij