MUG

Published on Wrzesień 18th, 2011 | by admin

Muzyczne UGięcie CD vol 1

Muzyczne UGięcie do Projekt Centrum Akademickiego UG Kultury skierowany Alternator zrobić Młodych Zespołów związanych z. Uniwersytetem. Dzieki niemu Muzycy Moga zaprezentować swoj dorobek szerszej publiczności. Płyta do Efekt kilkumiesięcznej Współpracy podczas pierwszej edycji projektu.
Zaprezentowany click here aby materiał Muzyczna mieszanka Stylów. Znajdziesz tu punk, rock, hip-hop, reggae, i WSZYSTKO co moze byc pomiędzy Nimi. Ta Płyta do Szansa, by usłyszeć Dzis Tych, którzy na muzycznej scenie zabłysną Juz Jutro.

Producent wykonawczy: Michał Biełuszko

Koordynator: Hubert Bauman, Tomasz Dziemianczuk
Realizacja nagrania: Marek Heimburger (1, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 15), Kacper Graczyk (2), Jan Galbas (4), Michał Koziorowski (4), Jakub Mańkowski (4), Bartosz Niedźwiecki (9), Maciej Nejman (14), Paweł „Kropek” Wasilewski (15).

Mix i mastering: Marek Heimburger, Kacper Graczyk (2), Jakub Mańkowski (4)

Projekt graficzny: Piotr „Strauss” Mróz

Wydawca: Akademickie Centrum Kultury UG Alternator, 2011

ACK Alternator