MUG

Published on Maj 17th, 2015 | by kk

0

Nagrody Muzycznego Ugięcia 2014 oraz lista finalistów MUG 2015

W niedzielę 17 maja 2015 r. w klubie Wydział Remontowy odbył się finałowy koncert Muzycznego Ugięcia 2014. Na koncert zaprosiliśmy cztery zespoły, z czego trzy były laureatami nagród związanych z MUG-iem. Laureaci otrzymali statuetki wykonane z brązu, zaprojektowane przez gdańskiego artystę Bartosza Kassube.

Laueratem Nagrody Akademickiego Centrum Kultury UG „Alternator” został zespół LLAMA. W ramach swojej nagrody ACK UG ufunduje produkcję wideoklipu, reżyserowanego przez Michała Giorewa.

Laureatem Nagrody Dziennikarzy został zespół SOUNDS LIKE THE END OF THE WORLD. Grupa została wybrana jako najciekawsza z całej składanki przez Przemka Guldę z Gazety Wyborczej, Kamila Wicika z Radia Gdańsk oraz Łukasza Stafieja z portalu trojmiasto.pl.

Lauretem Nagrody Internatów został zespół NOBILITY STALK. Grupa zdobyła 29% wszystkich głosów w internetowym plebiscycie na najciekawszy kawałek na portalu trojmiasto.pl.

Gratulujemy laureatom oraz dziękujemy wszystkim zespołom, które brały udział w Muzycznym Ugięciu 2014.

Prezentujemy jednocześnie listę zespołów, które brały udział w serii koncertów nowej edycji 2015 i zakwalifikowały się do udziału w sesji nagraniowej MUG-u 2015.

Są to:

Quintus Miller
Komitywa
Eta Nearum
Calista
Target
Karrakan
Old Smuggler
Klatka
Comise

Więcej informacji:
kk@ug.edu.pl

Tags: , , , , , , , , ,


About the Author

kkComments are closed.

Back to Top ↑

Przeczytaj poprzedni wpis:
Spotkanie z Przemysławem Wojcieszkiem / Jak całkowicie zniknąć

14 maja 2015 (czwartek) godz. 18.30 DOBRE, BO POLSKIE:  pokaz filmu JAK CAŁKOWICIE ZNIKNĄĆ  / godz. 20:15 SPOTKANIE Z PRZEMYSŁAWEM...

Zamknij