ALP zdjecie

Pokaz warsztatowy Akademii Laboratorium Pieśni

28 maja 2015 czwartek
ACK UG Alternator sal 41

Już po raz 3 zapraszamy na pokaz pracy warsztatowej Akademii Laboratorium Pieśni – grupy śpiewaczej, pracującej z pieśniami tradycyjnymi, spotykającej się regularnie na Uniwersytecie Gdańskim, by zgłębiać tajniki pracy z głosem, oddechem, naturalną emisją, śpiewem w wielogłosach.

Akademię Laboratorium Pieśni prowadzą: Alina Jurczyszyn, Kamila Bigus – założycielki Laboratorium Pieśni – trójmiejskiego zespołu pieśniarek ( osobowość artystyczna Festiwalu Fama 2014 )

Na tegorocznym pokazie odbędzie się premiera płyty Akademii Laboratorium Pieśni, nagranej w Radio Gdańsk, dzięki mecenatowi Alternatora.

Tags: , , , , , ,

transcendencja
Transcendencje

(eksperyment performatywny) 27 maja 2015 środa godzina 19.00 ACK UG Alternator sal 41   Transcendencja(z łac.transcendens-przekraczający) –filozoficzny termin mający wiele różnych,...