POLECANE

Published on Październik 5th, 2017 | by DKF

Nabór do redakcji Magazynu Filmowego Cinerama.

Jeśli Twoją pasją jest kino, a pisanie o nim sprawia Ci przyjemność;
Jeśli chciał(a)byś realizować się jako krytyk filmowy;
Jeśli nie wystarczy Ci samo studiowanie i masz ochotę wycisnąć z Uniwersytetu jak najwięcej doświadczeń;

Magazyn Filmowy Cinerama czeka na Ciebie! Redakcja poszukuje recenzentów, publicystów, redaktorów newsroomu oraz korektorów i social media managerów.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek (9.10) o 18:20 na Wydziale Filologicznym UG w sali 4.57.

Dla osób spoza Gdańska – zgłoszenia można przesyłać na: kamil.bryl@cinerama.pl.

Cinerama w zamian oferuje realizację praktyk studenckich (w uzgodnieniu z opiekunem praktyk), satysfakcję ze współtworzenia szybko rozwijającego się portalu, start na ścieżce kariery krytyki artystycznej oraz warsztaty i szkolenia (m.in. wordpress, creative writing, warsztat krytyka).

Magazyn Filmowy Cinerama został założony przez studentów oraz wykładowców kierunku Wiedza o Filmie i Kulturze Audiowizualnej, ale szybko stał się medium ogólnouniwersyteckim. Zajmujemy się kinem z trzech punktów widzenia: recenzenckiego, publicystycznego oraz akademickiego. Stąd nazwa – Cinerama – kinowy system wyświetlania, który wykorzystuje trzy zsynchronizowane projektory na zakrzywionym ekranie. W ten sposób udaje się uzyskać niezwykle szeroki kont widzenia.

Zapraszamy na stronę (www.mfcinerama.pl) oraz uczestnictwa w spotkaniu organizacyjnym oraz do przesyłania swoich zgłoszeń.

Tags: , , , ,

• ACK UG Alternator

ul. Wita Stwosza 58, pok. 109
    ack@ug.gda.pl