PRZEZROCZE

Published on Czerwiec 3rd, 2015 | by Paulina

Przezrocze po raz czwarty! | spotkanie promocyjne&koncert jazzowy

Zapraszamy do świętowania ze świeżo wydanym czwartym numerem rocznika „Przezrocze”!

3 czerwca, godzina 19.00

W tym roku spotkamy się w Spółdzielni i przy napojach chłodzących podziękujemy sobie wzajemnie za współpracę, porozmawiamy o kinie i nie tylko. Dodatkową atrakcją będzie koncert smooth jazzowy!

Będzie to oficjalna okazja do otrzymania egzemplarza rocznika.

Dla niewtajemniczonych: „Przerocze” jest to destylat najważniejszych premier oraz wydarzeń filmowych ubiegłego roku. Krótko i dowcipnie omawia najważniejsze filmy, zarówno autorskie, jak i gatunkowe, opisuje debiuty, nadzieje i rozczarowania. Poza tym ważne miejsce w roczniku zajmują relacje z festiwali, książki filmowe, a także wywiady.

KONCERT:
Agata Leśniewska i Maja Biesek / Jazz Jazz Jazz

Agata Leśniewska-studentka wokalistyki jazzowej na Akademii Muzycznej w Gdańsku, która muzykę traktuje jako swoje powietrze. Od lat jest zaintrygowana jazzem, który skradł jej serce. Stara się w każdym utworze zawładnąć emocjami i zainteresować aranżacjami, które są z pogranicza jazzu, smooth jazzu i r&b.

Maja Biesek- utalentowana gitarzystka,oraz studentka instrumentalistyki jazzowej (kierunek:gitara) na Akademii Muzycznej w Gdańsku, która potrafi zadziwić swoimi aranżacjami i tworzeniem harmonii utworu niejednego gitarzystę. Jest i była uczennica większości liczących się,oraz wiodących gitarzystów w Polsce, co tylko potwierdza jej umiejętności.

Tags: , , , , ,

„Witajcie w naszej bajce”

31 maja 2015 l niedziela godz. 12:00 aula im. prof. Mariana Cieślaka Wydz. Prawa i Administracji UG wstęp wolny Zespół...