FLAMENCO Koncert flamenco "La alegría de Andalucía"

Published on Czerwiec 24th, 2017 | by admin

Koncert flamenco „La alegría de Andalucía”

24 czerwca, godz. 18:00
Sala koncertowa w Stacji Orunia
WSTĘP: 10 PLN
Bilety do nabycia przed koncertem
Alegria znaczy radość. Flamenco to radość ze wspólnego muzykowania, przebywania i zabawy. Zapraszamy serdecznie do naszego barwnego świata flamenco, którym chcielibyśmy się z Wami podzielić.
Już 24 czerwca (sobota) o godz. 18:00 spotkamy się w Stacji Orunia!
Pokaz tańca flamenco wykonają dla Państwa grupy taneczne Luizy Romanowskiej, działające przy:
Stacja Orunia (Gdański Archipelag Kultury),
Taniec Flamenco Andalu
Uniwersytet Gdański – ACK Alternator (Zespol Tańca Flamenco Uniwersyetu Gdańskiego Los Mariscos)
W programie zobaczymy tradycyjne formy tańca flamenco, m.in.: fandangos, tangos de Triana, farruca, guajira, cańa, bulerias, alegrias.
Rozpoczniemy lato z przytupem!