JANTAR zpit UG jantar

Zimowa edycja naboru do ZPiT UG Jantar 2015

Termin: 9. lutego 2015
godzina: 19:00
Miejsce: Sala gimnastyczne dawnego Wydziału Chemii przy ul. Sobieskiego 18, Gdańsk

Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Gdańskiego „Jantar” ogłasza zimowy nabór zarówno dla tancerzy, jak i dla osób, które z tańcem miały niewiele wspólnego, a które chciałyby odkryć w sobie nową pasję.

W tej edycji nabór zostanie przeprowadzony do dwóch grup: głównej i początkującej. Nie martwcie się więc o to, czy sobie poradzicie – pod czujnym okiem naszych świetnych instruktorów tańca ludowego nauczycie się kroków i figur, o których nawet nie śniliście, a spotkania z grupą tancerzy staną się wspaniałą okazją do nawiązywania nowych przyjaźni. Aby było Wam raźniej, weźcie swoich znajomych i przyjdźcie na nabór – bo warto!

Więcej informacji na www.jantar.ug.edu.pl

Tags: , , , , , , , , , , ,

Basia

1466910-