ANIMUS SALTANDI

Published on Październik 14th, 2017 | by Animus Saltandi

Warsztaty Tańca Irlandzkiego i Szkockiego – Animus Saltandi

14 października 2017 (sobota)

godzina 16.00

ACK UG Alternator sala 41

Zapraszamy na warsztaty dla początkujących wszystkich tych, którzy chcieli by rozpocząć swoją przygodę z tańcem irlandzkim i/lub szkockim. Wspaniała okazja, żeby podczas jesiennej słoty poprawić sobie nastrój odrobiną ruchu przy skocznych, celtyckich rytmach!!!

Nie wiesz czy to na pewno dla Ciebie przyjdź i przekonaj się! Jeśli Ci się spodoba zapraszamy na nasze regularne zajęcia!
Warsztaty startująa o 16.00 blokiem tańca irlandzkiego, ale warto przyjść chwile wcześniej, żeby spokojnie się przebrać.

Koniecznie zabierzcie strój sportowy, buty z miękką podeszwą ( można też tańczyć w skarpetkach bądź na boso) butelkę wody i koniecznie dobry nastrój!

Chcesz spróbować tylko tańców irlandzkich, nie ma problemu po pierwszym bloku można bez problemu wyjść, interesują Cię jedynie tańce szkockie przyjdź od razu na 18.00.
Warsztaty odbywają sie na sali 41 w budynku dawnej stołówki uniwersyteckiej przy ulicy Wita Stwosza 58 w Gdańsku!

ZAPRASZAMY!!!!

Tags: , , , , ,