IMPRO młode impro grafika

Published on Czerwiec 19th, 2018 | by DKF

Finał sezonu Teatru Improwizacji UG na Neofilologii!

13 czerwca 2018

Miejsce: wydział NEOfilologii UG, sala teatralna

Wstęp wolny

Takiego Finału Sezonu jeszcze nie mieliśmy. Cztery grupy, cztery sety najróżniejszych form impro, będą gry, będą historie, będą free formy, będzie organicznie, będzie muzycznie.

Zobaczycie dwie grupy Młodego Impro i dwie (Nie)poważnych 30-latków działające w Teatrze Improwizacji Uniwersytetu Gdańskiego, który prowadzi Małgorzata Różalska, nazywana Różą, a przez niektórych facetką i to prosto w twarz.

Tak i Róża z wielką dumą zaprasza Was na tę fiestę, gdzie przy Waszym, Drodzy Widzowie, udziale powstanie magia na scenie. Zobaczycie, jak różnorodną sztuką jest teatr improwizowany, jeśli zbudowany jest na odwadze, wolności, radości i ciekawości.

Ten wyjątkowy występ poprowadzi również Różalska, ale Beata, zwana Bebe, która zaczynała swoją impro przygodę na warsztatach u starszej siostry dekadę temu w ACK właśnie, a dziś we dwie przemierzają świat pokazując polskie impro na światowych festiwalach.

Będzie to pierwsza część naszej fiesty, druga, bardziej szalona, będzie miała miejsce w Klubogalerii Bunkier, prowadzona już przez starszą Różalską, we wtorek 19.06 o 20:00, gdzie również po dzikim show będziemy balować do rana, do czego również już Was zapraszamy.

grafika: Kamila Rondo

One Response to Finał sezonu Teatru Improwizacji UG na Neofilologii!

1. Devid says:

It was something incredible. I’m very glad that I managed to get to the concert. The truth was I had to contact the custom essay writing company http://overnightessay.blogspot.com/2018/04/cheap-essay-writing-services.html to help me finish my essay on philosophy. But it was worth it.

folkowy początek lata plakat
Folkowy początek lata

17 czerwca 2018 r. (niedziela), godz. 12.00 Sala Teatralna UG, budynek Noefilologii (Gdańsk-Oliwa, ul. Wita Stwosza 51) Stało się już...