IMPRO

Published on Październik 13th, 2015 | by admin

1

Otwarte zajęcia Teatru Improwizacji

otwarta próba

13 października 2015 (wt)

g. 19:00 – i (ACK s. 41)

 

 

Teatr Improwizacji działa w Akademickim Centrum Kultury od 2008 roku. Swoich sił spróbowały w nim dziesiątki, jak nie setki studentów najróżniejszych kierunków – bo nie liczy się, co w życiu robisz, tylko czy chcesz w sobie odnaleźć iskrę szaleństwa. A zapewniam, że każdy ją ma.

Uczestnicy zajęć będą tworzyć na poczekaniu wymyślane sceny, budować z niczego światy i postaci, pysznie się bawić, a przy tym szkolić się aktorsko, otwierać na ludzi, nabywać kreatywności, swobody i pewności siebie (na scenie i w życiu). W tym roku, poza klasycznymi krótkimi formami, znanymi m.in z programu „Whose Line Is It Anyway”, skupimy się tworzeniu dłuższych, fabularnych form impro. Słownik teatru określa improwizacje jako „działanie artystyczne łączące moment kreacji i wykonania”- KREUJMY WIĘC!

Warsztaty prowadzi Małgorzata Różalska – lada dzień absolwentka reżyserii w Gdyńskiej Szkole Filmowej, jedna z prekursorek teatru impro w naszym kraju, znana z grupy W Gorącej Wodzie Kompani, a obecnie Abordaż i Histeria.

Tags: , , , ,


About the Author

adminOne Response to Otwarte zajęcia Teatru Improwizacji

  1. Taquja says:

    po pierwszych zajęcieach czyłem się zaje… ( sorry za słownictwo nic nie opisze tego lepiej )
    polecam wszyskim, dosłownie wszystkim… Przynajmniej by sie wyszaleć, a po drodze i poznac nowych wspaniałych ludzi ( jak tymon ). pozdrawiam

    Rasista

Back to Top ↑

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nabory i zajęcia otwarte grup ACK UG Alterator

NABORY I ZAJĘCIA OTWARTE GRUP ACK UG ALTERNATOR : 12 października (pon), g. 19:00 Nabór do Zespołu Pieśni i Tańca...

Zamknij