IMPRO

Published on Październik 11th, 2016 | by admin

0

Teatr Improwizacji – próba otwarta

11 października 2016 (wtorek)

godzina 18:00

ACK sala 41

 

 

Teatr Improwizacji działa w Akademickim Centrum Kultury od 2008 roku. Swoich sił spróbowały w nim dziesiątki, jak nie setki studentów najróżniejszych kierunków – bo nie liczy się, co w życiu robisz, tylko czy chcesz w sobie odnaleźć iskrę szaleństwa. A zapewniam, że każdy ją ma.

Uczestnicy zajęć będą tworzyć na poczekaniu wymyślane sceny, budować z niczego światy i postaci, pysznie się bawić, a przy tym szkolić się aktorsko, otwierać na ludzi, nabywać kreatywności, swobody i pewności siebie (na scenie i w życiu). W tym roku, poza klasycznymi krótkimi formami, znanymi m.in z programu „Whose Line Is It Anyway”, skupimy się tworzeniu dłuższych, fabularnych form impro. Słownik teatru określa improwizacje jako „działanie artystyczne łączące moment kreacji i wykonania”- KREUJMY WIĘC!

Warsztaty prowadzi Małgorzata Różalska – lada dzień absolwentka reżyserii w Gdyńskiej Szkole Filmowej, jedna z prekursorek teatru impro w naszym kraju, znana z grupy W Gorącej Wodzie Kompani, a obecnie Abordaż i Histeria.


About the Author

adminComments are closed.

Back to Top ↑

Przeczytaj poprzedni wpis:
Los Mariscos – zespół tańca flamenco

zaprasza na warsztaty 10 października 2016 godzina 18:00 ACK sala 41 wstęp wolny   Los Mariscos - zespół tańca flamenco...

Zamknij